Sık Sorulan Sorular

Eykajans 10 yıldır dijital medya, masaüstü yayıncılık(basılı medya), prodüksiyon ve fotoğraf çekimi hizmeti veren bir kuruluştur. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda Kurumsal Web Sitesi, İçerik Yönetim Sistemleri, E-ticaret Sistemleri, Bakım ve Güncelleme, Google SEO ve Adwords Hizmeti, Yaratıcı E-Bülten Tasarım ve Gönderimi, Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı, Digital Pazarlama Ajansı, Facebook Uygulamaları, Iphone, Ipad, Android Uygulamaları, Marka Oluşturma, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Masaüstü yayıncılık, Out-Door, Indoor Reklamları, Katalog, Broşür ve Insert, Afiş, Kartvizit, Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Eğitim Filmi, Interaktif CD/DVD/ Yapımı, 3d Uygulamalar, Digital Ses Efektleri, Radyo Reklamı yapmaktadır.

Kurumsal kimlik öğeleri firmanın bulunduğu sektöre göre değişiklikler göstermektedir. Sabit olan logo, kartvizit, antetli kağıt vb. gibi öğeler haricinde diğer öğeler değişmektedir. Örneğin bir sağlık kurumunun kurumsal kimlik yapısında yönlendirme tabelaları dahil olurken, bir gıda firmasında etiketler bu işe dahil olmaktadır.

Hazırladığımız kurumsal kimlik öğelerinin tümü müşterilerimize eksiksiz olarak cüzzi bir ücretle teslim edilmektedir. Böylece gelecek de oluşabilecek problemlerin önüne geçilebilmektedir.

Eykajans ailesi kendisinden kaynaklanan hataları göz önünde bulundurarak, hataların telafisini garanti eder. Ancak çalışmalarda müşteri onayına sunulan projeler müşteri onayı alındıktan sonra baskı hataları haricinde telafi garantisi vermemekteyiz.

Doğrudan dışa dönük bir satışımı bulunmamaktadır. Yaptığımız web sitesinin en önemli unsurlarının hız ve stabilite olduğunun farkındayız. Bu yüzden tüm hesapları kendi yönettiğimiz kaliteli ve hızlı sunucularda barındırmaktayız. Bu sayede de hızlı ve kesintisiz hizmet sunabilmekteyiz.

EYKAJANS ailesi olarak en önemli hedefimiz müşterilerimizi doğru anlayabilmektir. Bu yüzden sizi ve amacınızı anlayarak size en uygun e-ticaret paketini ortaya çıkarabiliyoruz. Binlerce üründen oluşan portallar kurabildiğimiz gibi, butik e-ticaret sistemleri de kurabilmekteyiz.

E-ticaret sistemlerindeki en önemli unsurlardan biri olan ürün çekimi, istenirse tarafımızdan profesyonel olarak gerçekleştirilebilmektedir.

EYKAJANS Ailesi olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu yüzden de destek hizmetimizi belli saat aralıklarıyla kısıtlamıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda onlara yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca yaptığımız sözleşmeler doğrultusunda satın aldığınız projelerde minimum 1 yıl extra destek paketi bulunmaktadır.

Tüm projelerde teminat bedeli olarak işin %50'lik kısmı peşin olarak alınır, kalan %50'lik kısım iş tesliminde alınır. Fakat müşteriye özel bir ödeme planı çıkarılmış ise plan doğrultusunda teminat bedeli hariç kalan kısım taksitlendirile bilir.